O nas

Poznaj nas i zostańmy partnerami

Agencja interaktywna Like WrocławNasza firma to grupa specjalistów, którzy pod marką Like obecni są na polskim rynku od 2008 roku. Wcześniej kilka lat realizowaliśmy freelancerskie projekty dla klientów w Edynburgu. Obecnie także większość zleceń wykonujemy na rynek brytyjski. Zdobyte doświadczenie zaowocowało stworzeniem zespołu profesjonalistów zaangażowanych w swoją pracę i dobrze znających realia branży, którą reprezentujmy. W skład zespołu wchodzą fachowcy z zakresu projektowania graficznego i programowania na potrzeby Internetu. To właśnie dzięki nim nasze propozycje mogą zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Firma Like strony internetoweStaramy się dbać o Państwa portfele. Wstępne etapy przygotowań i spotkania z klientami są bezpłatne. Naszym dużym atutem jest także elastyczność czasu pracy – jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu kompleksową obsługę, zaczynając od wizualnej identyfikacji firmy, poprzez przedstawienie ofert drukarni i pomoc w wyborze najlepszej, a kończąc na doradztwie dotyczącym pozostałych form reklamy. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.