Projektowanie stron internetowych

Podstawę naszej oferty stanowią autorskie strony internetowe, których projekty optymalnie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Bazując na swoim doświadczeniu i kreatywności możemy zaproponować funkcjonalne i interesujące rozwiązania wychodzące naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zgodność z standardami

Nasze projekty są zgodne z nowatorskimi rozwiązaniami branży IT. Budując strony internetowe korzystamy z kodu xHTML i CSS, uwzględniającego wzorce W3C czyli World Wide Web Consortium, organizacji, która zajmuje się ustanawianiem standardów pisania i przesyłu stron WWW. Istotnym atutem naszych witryn internetowych jest ich dostępność we wszystkich przeglądarkach oraz urządzeniach innych, niż komputer (telefon komórkowy, palmtop, itp.).

Niestandardowe funkcje

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były funkcjonalne i dostępne dla jak największej ilości aplikacji i wyszukiwarek. Właśnie dlatego do animacji wzbogacających atrakcyjność stron kiedy to możliwe staramy się używać technologii jQuery zamiast Flash, które zwiększają ich ergonomiczność w Internecie.

Nasza oferta dotycząca stron internetowych obejmuje:

  • projektowanie graficzne stron internetowych;
  • tworzenie statycznych stron od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony WWW, aż po bardziej rozwinięte strony firmowe;
  • tworzenie stron internetowych na podstawie dostarczonych szablonów (cięcie grafik na HTML5+CSS);
  • projektowanie i implementacja sklepów internetowych, czyli aplikacji służących do sprzedaży produktów w Internecie;
  • wdrażanie storn na otwartych systemach CMS – takich jak np. Word Press;

Optymalizacja storn internetowych pod względem SEO

Wszystkie nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, a co za tym idzie, przygotowane do pozycjonowania w Internecie. Tę usługę również możemy Państwu zaproponować.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi, wykonanymi przez nas stronami i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.