Projektowanie stron internetowych

Podstawę naszej oferty stanowią autorskie strony internetowe, których projekty optymalnie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Bazując na swoim doświadczeniu i kreatywności możemy zaproponować funkcjonalne i interesujące rozwiązania wychodzące naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zgodność z standardami

Nasze projekty są zgodne z nowatorskimi rozwiązaniami branży IT. Budując strony internetowe korzystamy z kodu HTML5 i CSS, uwzględniającego wzorce W3C czyli World Wide Web Consortium, organizacji, która zajmuje się ustanawianiem standardów pisania i przesyłu stron WWW. Istotnym atutem naszych witryn internetowych jest ich dostępność we wszystkich przeglądarkach oraz urządzeniach innych, niż komputer (telefon komórkowy, palmtop, itp.) – dlatego tworzymy strony responsywne.

Niestandardowe funkcje

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze strony były funkcjonalne i dostępne dla jak największej ilości aplikacji i wyszukiwarek. Właśnie dlatego do animacji wzbogacających atrakcyjność stron kiedy to możliwe staramy się używać technologii jQuery zamiast Flash, które zwiększają ich ergonomiczność w Internecie.

Nasza oferta dotycząca stron internetowych obejmuje:

  • projektowanie graficzne stron internetowych;
  • tworzenie statycznych stron od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony WWW, aż po bardziej rozwinięte strony firmowe;
  • tworzenie stron internetowych na podstawie dostarczonych szablonów (cięcie grafik na HTML5+CSS);
  • strony WWW z najbardziej popularnym Systemem Zarządzania Treścią WordPress;
  • projektowanie i implementacja sklepów internetowych, czyli aplikacji służących do sprzedaży produktów w Internecie;
  • wdrażanie storn na otwartych systemach CMS – takich jak np. Word Press;
  • strony internetowe w technologii flash.

Optymalizacja stron internetowych pod względem SEO

Wszystkie nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, a co za tym idzie, przygotowane do pozycjonowania w Internecie. Tę usługę również możemy Państwu zaproponować.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi, wykonanymi przez nas stronami i pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

Zobacz nasze portfolio stron internetowych

zobacz